poniedziałek, 10 października 2011

WashitaTwórcy:
Scenariusz: Séverine Gauthier
Rysunki: Thomas Labourot


Swoje palce maczali:
tłumaczenie: Dag
grafa: pegon
korekta: fatal77, tytusde2oo, beerateOd jakiegoś czasu daniele, na które polują myśliwi z czirokeskiej wioski, noszą ślady infekcji. Tajemnicza choroba rozprzestrzenia się w szybkim tempie i budzi coraz większy niepokój. Equani, zręczny myśliwy i wartościowy wojownik, decyduje się wyruszyć na zachód, aby odkryć przyczynę choroby. Equani ma także nadzieję spotkać tajemniczą kobietę, która nawiedza go w snach.

5 komentarzy:

 1. Jeśli chcecie bardziej szczegółowych zapowiedzi, informacji, opisów, okładek o przekładanych przez mnie komiksach, zapraszam do śledzenia mojego tematu na forum Grumika. Dział plany, temat "DAG - komiks francuski". Dostęp po zalogowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki za kolejną wrzutkę, klasku, klasku

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie dzięki
  Super Tempo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny komiks. Taki trochę disneyowski, w stylu 3 cieni. Ciekawie się zapowiada cała historia. Brawo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W pełni się z Tobą zgadzam Linteath. Moje pierwsze skojarzenie jak zobaczyłem rysunek w tym komiksie, to bajki Disneya. Historia sympatyczna i nie męczy, bo mało w niej do czytania. Normalnie nie przepadam za opowieściami z Indianami w roli głównej czy westernami i sam się sobie trochę dziwię, że wziąłem na warsztat "Washite". „Trzech cieni” nie czytałem, ale skoro twierdzisz, że są podobne do „Washity” przyjrzę im się bliżej. Dziękuję całej ekipie ,która pomogła w powstaniu polskiej wersji „Washity”.

  OdpowiedzUsuń