piątek, 28 czerwca 2013

Cenny łupTwórcy:
Scenariusz: Herik Hanna

Rysunki: Trevor Hairsine

Swoje palce maczali:
tłumaczenie: Venda
grafa: Tecumseh
korekta: DanY

SZEŚĆ ALBUMÓW. SZEŚĆ NIEPRAWDOPODOBNYCH NAPADÓW.

Tom 6: Spadek Kajzera
Zamek Stolditz, Niemcy. 1936… W Niemczech, opływających zemstą, Major, agent tajnych służb, zostaje zatrzymany przez swoich przełożonych i poddany torturom. Dlaczego otwarcie eliminuje członków Gestapo? Dlaczego wyrusza w piekielny pościg po całym kraju, gdy jeszcze tydzień temu był jednym z najlepszych zabójców Wehrmachtu? Uwięziony, czeka na śmierć… lub odpowiedni moment do ataku.

5 komentarzy:

 1. Fajny komiks.Świetnie się czyta/ogląda.Tylko czemu tom 6? Co z pozostałymi 5?A tak na marginesie wyrazy szacunku dla bloga i osób związanych. Dzięki za te wszystkie lata i świetne pozycje.Oby tak dalej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, przynajmniej jednej osobie się spodobało. 6, bo to komiks szpiegowsko-wojenny, a takie lubię. Każdy z tomów tworzy odrębną historię, gdzie motywem przewodnim jest zdobycie czegoś cennego. A dalej? Zobaczymy co czas pokaże. Chciałbym jeszcze 1 zrobić, ale... za dużo jest tego "ale" :)

   Usuń
 2. Ok rozumiem.1 znaczy że numer jeden serii czy też ogólnie jeszcze 1? ogólnie cała seria może być ciekawa choć pomysł podobny do serii 7 co tu może stanowić raczej atut.Fajnie że ruszyło z kopyta na tym blogu bo przez chwile sen zimowy panował z małymi przebłyskami aktywności. Oby tak dalej raz jeszcze i Pozdro raz jeszcze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodziło mi o pierwszy tom serii, której współautorem jest Bec, ale to tylko gdybanie, więc nie wiem, czy mi się uda. Mam w planach sporo tytułów, więc różnie to będzie. Wyprawka urodzinowa się skończyła, ale kolejne tłumaczenia są, u mnie amer/eur, ktoś coś ciekawego dla siebie znajdzie. Mało czasu mam, inni nie wiem, ale coś się będzie na blogu działo. Pozdro.

   Usuń
 3. Bardzo mi się podobało: fajnie skonstruowana historia, mocno filmowa w dobrym znaczeniu, bardzo dobrze się czytało-dziekuję.
  Tomasz

  OdpowiedzUsuń